Trang 7 / 8 FirstFirst ... 245678 LastLast
Hiển thị kết quả từ 61 đến 70 / 71
    Like
    1
    Bác bao nhiêu tuổi mà nói nhiều tuổi hơn tui vậy ,kaka .
    còn giờ thách thằng nào trong GA ban được tui
    Bác đâu còn chơi nữa đâu mà thằng nào nó ban bác làm gì cho mệt ..hô hố

Like
    0
    Quote Được gửi bởi 911.com View Post
    chắc cậu đầu 2, nếu đúng thế tôi hơn cậu xấp xỉ 10 tuổi
    Quote Được gửi bởi 911.com
    cậu bảo tôi KO CHƠI NỮA mà còn kêu tôi NGỘ ADSENSE ??? kg cần biết cậu bao tuổi nhưng nói câu trước đá câu sau thế này thì xin lỗi, còn chưa bằng học sinh cấp 3

Like
    0
    thằng klasdef biết gì về GA mà tranh luận vời nó , nói chuyện với nó như đàn gải tay trâu , phí công sức của người chơi đàn , chỉ cần gặp nó ở đâu là chửi nó , như vậy nó mới khôn ra được .

Quote Được gửi bởi 911.com View Post

Like
    0
    Quote Được gửi bởi ilovemoney View Post
    thằng klasdef biết gì về GA mà tranh luận vời nó , nói chuyện với nó như đàn gải tay trâu , phí công sức của người chơi đàn , chỉ cần gặp nó ở đâu là chửi nó , như vậy nó mới khôn ra được .
    ai biết gì hay kg thì bác hiểu tôi hiểu, tui dec quan tâm, buồn là bác thì có ...

Lần cuối khẳng định ilovemoney là PRO nhất Việt Nam, PRO đến độ dec biết google media bot nó là cái gì...

Like
    0
    chửi nhau ghê quá, cám ơn đã cho cơ hội spam thêm 1 bài

Like
    0
    Mấy bác chửi nhau cũng ghê nhỉ, mà sao bác có đường kẻ màu đỏ thế, bị admin gạch mặt rồi à, cẩn thận bị ban đấy

Like
    0

tặng các bác tấm hình ^^

thấy bác kia xạo......... dữ wá nên post tấm hình. cái này của admin bên kia làm, nhiều dữ ~_~

Like
    2
    Tui cũng xin tặng mấy bác cái Pix này .
    Nói thêm cái pix này là của thèn bạn tui ( người VN mình ) đang sống trơ trơ ở 1 thành phố nhỏ của VN .
    Nhưng nhìn cái biệt thự nhà nó thì thủ tướng hay mấy đại gia nhất về tài chính của VN cũng phải ngước nhìn .

Nói thêm thèn này nó bảo dưới 1 triệu $ nó ko thềm nhận làm gì .
    Nó cứ đợi đến 1 triệu $ (có lẽ) - là nhận check và vô HCM đưa cho City Bank .
    Đợi 24 H lấy $ .

Like
    0
    Mấy bác nóng tính quá , đọc cái này để thư giãn chơi .

<b>What is the best way for a man to satisfy a woman (oraly)?</b>

Not many people believe that the act of satisfying a woman orally could be considered an art. It’s hard to believe how many people still have no idea how intense that cunnilingus can be for a woman, and even harder to believe is the amount of men who think they are good at it when they are really lost.

Most men like to jump right in and get started but unless the woman is already extremely turned on this can be very uncomfortable for her. To give a woman good head so to say, is to start off very slowly working your way to it. Kiss her softly on her lips nibble at her ear and the nap of her neck. When you get to her breasts take your time and enjoy them, gently caressing them teasing her.

Most women love to be teased it’s an easy form of foreplay that will ensure she will be turned on when you get down to her most private of areas. An interesting fact: women are able to have multiple orgasms, everyone knows that right? Well did you know they are capable of having close to 60 an hour that’s an orgasm every minute!

The best way to give a woman 60 orgasms an hour is with oral ***. Cunnilingus shouldn’t be considered a form of foreplay, no, not at all. Cunnilingus is *** for women without penetration! If you want to completely satisfy your woman don’t expect *** when you go down on her, tell her that you don’t expect *** to come out of what you are going to do to her. That will relieve any inhibitions she may have for wanting to hold back for intercourse, and allow her to enjoy the soft warm caress of your mouth.

Some important things to keep in mind when you are going down on her: keep the area moist especially if you are using any fingers to help her along. There are a ton of nerve endings in her private area and when you try to insert a dry digit it will pull on her skin and be extremely uncomfortable for her. Pay special attention to her breathing and body movements. Not all women are the same and you need to learn what yours will do when she is having an orgasm. She may hold her breath, or gasp for air. She may lay extremely still, or heave about like a bucking bronco.

One of the key things you are going to be on the look out for is the all mighty command not to stop. When you hear this, what ever it is you are doing, keep doing it. It is very important to listen to your woman, when she tells you anything during oral ***, her likes and dislikes after all she is the recipient.

When it comes to pleasing a woman, knowledge is power. Mmmmmmmm

Good luck!

http://au.answers.yahoo.com/question...8161534AAsIQIj

Like
    0
    Nghe các bác trao đổi với nhau em ko biết là ai giỏi hơn ai nhưng có thể nói các bác đều là "đại gia" trong lĩnh vực này. Rất hâm mộ mong được học hỏi

Trang 7 / 8 FirstFirst ... 245678 LastLast

Bookmarks

Quy định

• Bạn không thể tạo chủ đề mới
  • Bạn không thể trả lời bài viết